Ücretsiz Ara: 0850 711 4030  |  Mail Gönder: [email protected]

Para Yatırma ve Çekme

Para Yatırmak ve Çekmek Hiç Bu Kadar Hızlı ve Kolay Olmamıştı

Kriptoparalar ile Fonlama

Kriptoparalar ile 7 gün 24 saat hesabınıza fonlama yapabilirsiniz. Gece 24’ten sonra yaptığınız fonlamalar en yakın iş gününün mesai saatinde hesabınıza tanımlanacaktır. Üstelik kriptopara transferlerinde ekstra %10 bonus alacaksınız.

Detaylar >>>

Kredi Kartı ile Fonloma

En hızlı para transferi seçeneklerinden biri olarak kredi kartı ile gece 24.00’e kadar hesabınıza para transferi gerçekleştirmeniz mümkün. Sadece birkaç dakika içerisinde istediğiniz miktar hesabınıza tanımlanmış olacaktır. 

Detaylar >>>

Havale/EFT ile Fonloma

Banka hesabına havale ya da EFT yöntemiyle gece saat 24.00’e kadar  Kriptorex üzerindeki hesaplarınıza dilediğiniz miktarda fonlama gerçekleştirebilirsiniz. Yine aynı şekilde para çekme talebi vererek aynı gün içinde paranızı banka hesabınıza çekebilirsiniz.

Detaylar >>>

Saat 18:00-24:00 Arasında

Hafta içi saat 18.00 ile 24.00 arasında hesabınıza fonlama gerçekleştirmek istediğinizde müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. [email protected] adresine mail atabilir ya da ekranın sağ altında çıkan canlı chat aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz. 

Mail At >>>

Kriptopara ile Para Yatırma ve Çekme

Kriptorex’te yatırımcıların en çok kullandığı para transfer yöntemi kriptoparalarla transferdir. 

Kriptorex üzerinden açmış olduğunuz hesabınıza giriş yaptıktan sonra ekranın solunda yer alan menüden “Para Yatırma” linkine tıkladığınızda sizi güncel kriptopara cüzdan adreslerinin yer aldığı bir ekran karşılayacaktır.

Hesabınıza giriş yaptıktan sonra ekranın sol tarafından “Cüzdanım” sekmesinde yer “Para Yatırma” kısmına tıkladığınızda sizi aşağıdaki gibi bir ekran karşılayacaktır. Bu ekranda güncel kriptopara cüzdan adreslerini görebilirsiniz.

Yine aynı şekilde kriptoparaları kullanarak para çekimi yapabilirsiniz. Çekim yapmak istediğiniz miktar belirttiğiniz cüzdan adresine gönderilecektir.

Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Ripple gibi kriptoparalarla fonloma yapabilirsiniz. Eğer başka kriptoparaları tercih ederseniz cüzdan bilgileri için müşteri temsilcimizle iletişime geçebilirsiniz.

Tether transferi çok hızlı
Devamını oku>>>​

Fonlamaları da kripto ile yapayım dedim. Tether gönderiyorum. Her zaman 1 Tether = 1 USD. Hem çok hızlı hem güvenli.

⭑⭑⭑⭑⭑ Ahmet T.

Kredi Kartı ile Fonlama

Kriptorex’te fonloma yapmanın en hızlı ve kolay yöntemlerinden biri de kredi kartı ile fonlama yapmaktır. Sadece birkaç dakika içerisinde kredi kartınızı kullanarak dilediğiniz miktarda bakiye ekleyebilirsiniz.

Üstelik gece saat 24.00’a kadar kredi kartı ile fonlama yapmanız mümkün. Müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek fonlama işleminize başlayabilirsiniz.

Sonrasında cep telefonunuza güvenli ödeme için gelen link aracılığıyla açılan sayfadan güvenli bir şekilde ödeme bilgilerinizi girerek işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Tüm işlemleri tamamladıktan sonra müşteri temsilcinize bilgi verdiğinizde fonlama miktarınız hesabınıza aktarılacaktır.

Banka Havalesi Yöntemi ile Para Yatırma ve Çekme

Hesabınıza fonloma yapmak için banka havalesi ya da EFT yöntemlerini kullanabilirsiniz. Yaklaşık 10 dakika içerisinde havale/eft yoluyla hesabınıza fonloma yapmak mümkün.

Anlaşmalı çözüm ortaklarımıza banka havalesi ya da EFT yoluyla para transferi gerçekleştirmek için müşteri temsilcilerimizle iletişime geçmeniz yeterli.

Yine aynı yolla para çekim talebi oluşturarak paranızı aynı gün kendi banka hesabınıza çekebilirsiniz.

Aşağıda yer alan ücretsiz ara butonuna tıklayarak müşteri temsilcilerimizi ücretsiz bir şekilde arayabilirsiniz.

Güncel banka hesap bilfilerini almak için [email protected] adresine mail atabilir ya da ekranın sağ alt köşesinde yer alan canlı chat yardımıyla iletişime geçebilirsiniz.

Para Çekimleri Çok Hızlı
Devamını oku>>>​

Para çekimleri oldukça hızlı. Neredeyse banka hesabı gibi kullanacağım. Teşekkürler...

⭑⭑⭑⭑⭑ Semih A.

Binlerce Yatırımcı Bizi Tercih Ediyor. Hadi Seninle de Başlangıcı Yapalım!